Już za tydzień mecz Polskiej reprezentacji z Czarnogórą – czego możemy się spodziewać ?

Mecz z Czarnogórą jest jednym z tych, które na pewno wiele wniosą do naszej tabeli grupowej, do Mistrzostw Świata w Rosji. Bez względu jaki wynik padnie, będzie sporo emocji, albowiem w wypadku wygranej, zyskujemy pierwsze, o wiele lepsze miejsce w tabeli, aby powalczyć o słabszą drużynę koszyku mistrzostw świata, natomiast przegrywając z Czarnogórą, mocno komplikujemy sobie całą sytuację w tabeli, a także dalsze losowania.

Należy pamiętać, że Polska reprezentacja miała nie małe potknięcie z Danią, dlatego też występ z Czarnogórą według wielu ekspertów stoi pod wielkim znakiem zapytania. Oczywiście przy pełnej mobilizacji i skupieniu, nadal jesteśmy faworytem, lecz Polska reprezenacja pokazuje bardzo nierówną grę, jeśli chodzi o poszczególne mecze i drużyny, z którymi się mierzymy.

Polska musi wygrać z Czarnogórą!

Fakt, jeśli myślimy poważnie o Mistrzostwach Świata i ustawieniu się na dobrym miejscu, aktualne 19 punktów i fotel lidera nie wystarczy. Polacy muszą powalczyć o kolejne punkty, tak aby zwiększyć przewagę nad Danią i Czarnogórą, które również mają w tabeli po 16 punktów. Uzyskując przewagę kolejnych 3 punktów, mamy pewność iż bez względu na ruchy Danii, jesteśmy liderem i jedziemy w idealnych nastrojach na Mundial.

Gdzie będzie można oglądać spotkanie ?

Oczywiście mecz będzie wyświetlany w TVP, już 8 października, o godzinaie 18:00. Również w internecie nie bedzie brakować realcji, które pozwolą nam na oglądanie tego spotkania. Relacje tekstową będzie na pewno prowadzić Polski bukmacher internetowy zapewniający w naszym kraju zakłady sportowe, który jest również sponsorem Polskich drużyn, takich jak Motor Lublin, Śląsk Wrocław czy GKS Tychy.

Mecz rozgrywany jest w Polsce, dlatego też jesteśmy minimalnym faworytem. Nalezy jednak pamiętać, iż w meczach, gdzie stawialiśmy się w roli faworyta, potrafiliśmy rozegrać bardzo kiepskie spotkanie. Tym razem, trzeba więc od początku gonić wynik, tak jakbyśmy grali z o wiele mocniejszą drużyną piłkarską!

Zachęcamy do kibicowania!

About The Author

  • Tomek Sosna

    Dobre eliminacje, ale przed nami bardzo ciężkie zadanie na mistrzostwach. Trudne losowanie. Większość januszy oczywiście zachwycona bo nie ma żadnej potęgi. Za to są trzy bardzo mocne zespoły, które przewyższają zespoły jakie mieliśmy w eliminacjach. No może Dania oscyluje wokół tego poziomu. Szczególnie ta Dania z drugiego meczu, która wkołowała nam czwórką. Na http://www.bukmachers.pl były analizy wszystkich rywali. Najtrudniejsza Kolumbia, wymagający Senegal i niepoddająca się Japonia. Zobaczymy, wierzę w naszych, ale wyzwanie przed nami duże.