Sevilla 2-3 Real: Hat-trick Ronaldo

realReal Madryt wygrał z Sevillą 3-2 i nadal nie daje odetchnąć Barcelonie. Królewscy zdobyli dziś 3 punkty na bardzo trudnym terenie dzięki hat-trickowi Cristiano Ronaldo.

W Sewilli gra się bardzo ciężko i przekonali się o tym dość niedawno piłkarze Barcelony, którzy prowadząc 2-0, zremisowali 2-2. Mecz Sevilli z Realem mógł się potoczyć dość podobnie. Ronaldo w 36 i 37 minucie wyprowadził Real na prowadzenie 2-0. Przed przerwą Bacca zdobył jednak kontaktowego gola z rzutu karnego i wydawało się, że w drugiej połowie dobrze grająca Sevilla jest w stanie wyrównać stan meczu. Cristiano Ronaldo pokazał jednak po raz kolejny swoją wielką formę i trafił po raz trzeci.

Sevilla potrafiła „doskoczyć” na 2-3 kiedy to bramkę zdobył Iborra, jednak mimo bardzo dobrej gry i większej ilości dogodnych sytuacji, Sevilla nie dała rady wyrównać.